Emir VIP Yakın Koruma

bize güvenebilirsiniz

7/24 Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde, her türlü riske karşı koruma hizmetine istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.


Profosyonel Yakın Koruma ve Güvenlik


Yasal sınırlar içersinde, ilgili mevzuatla belirtilen çerçevede, konusunda eğitimli uzman ekibimiz güvenliğinizi tam ve eksiksiz sağlamaktadır.

Eğitimli ekibimin için de polis, asker emeklisi alanında uzman terör, bomba, makam şöförlüğü, alan koruması üzerine eğitim almış donanımlı bakımlı profesyonel kişiler bulunmaktadır. Dışardan gelebilecek olası saldırıları önleme yeteneğine sahibiz. Etkin koruma ve güvenlikte kusursuz bir ekibiz.

Yönetici, Üst Düzey Yetkili, Kişi VIP Koruma Hizmetleri

Uzman ve deneyimli ekibimiz dışarıdan gelebilecek olası saldırı ve savunma amaçlı güvenlik ihtiyacı duyan müşterilerimize standartların üzerinde hizmet sunuyoruz.

Koruma ekibimiz, kurumsal, aile, eğlence ve gece hayatı etkinliklerinde size ihtiyaç duyduğunuz alanı verir, ancak ihtiyaç duyulursa size yardımcı olacak kadar yakın olur.

Ailenizin, çocuklarınızın, yöneticilerin, yabancı misafirlerinizin, ünlü kişilerin, medyada göz önündeki kişilerin, güvenlik endişelerini ve güvenlik gereksinimlerini yurt içinde ve yurt dışında, ulaşım nakil dahil koordine ediyoruz


Mülkiyet ve Alan Güvenliği

VIP müşterilerimizin evlerinde, ticari mekanlarında, eğlence merkezlerinde hırsızlar, suç çeteleri ve kaçırma tehtirleriyle karşı karşıya kaldıkları riskleri biliyoruz. Mülkiyet ve alan güvenliği konusunda uzman ekiplerimiz bu riskleri ortadan kaldırmak, huzur ve güven içinde yaşam sürekliliğinizi sağlamak için her koşulda yüksek nitelikli güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Emir VIP ekibi güvenlik sistemleri ve metoduyla mücadelede etkileyici bir deneyime sahiptir. Koruma ve güvenlik taktikleri, cihazlar ve en üst düzeyde çalışma tecrübesi konusundaki bilgi birikimimiz müşterilerimize birinci sınıf bir hizmet sunma imkânı sunar.